ALPETROL
Alpetrol Sp. z o.o. częścią Grupy Kapitałowej ONICO S.A.
Więcej, więcej... Chcemy jeszcze więcej!

Coś się kończy, coś się zaczyna. Alpetrol Sp. z o.o. przekroczyła 100 tyś ton przeładunków gazu LPG. Ten wynik osiągnięty w rok od wznowienia działalności operacyjnej napawa optymizmem ale zapewniamy, że nas nie zadawala. Chcemy mieć większy kawałek tego tortu i chętnie się nim z Państwem podzielimy. Nie jesteśmy samolubni.

Każdy - zdaniem Tadeusza Kotarbińskiego - może i powinien starać się, by maksymalnie zbliżyć się do ideału mistrza. Gratulacje dla wszystkich pracowników Alpetrol Sp. z o.o. i Onico S.A. Pracując z Państwem śmiało mogę powiedzieć, że to prawda. Państwa zaangażowanie, kreatywność czy duża wiedza merytoryczna i doświadczenie jednoznacznie wskazują dokąd zmierzmy. Oczywiście, niekiedy mamy jakieś słabości. Ale nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi (a jakże znowu cytat z tegoż Mistrza) „Chciałbym nic nie robić…Jak to się robi?”.

Wiem, że robicie to bo jesteście Wspaniali ale też z odpowiedzialności wobec naszych partnerów biznesowych, którym należą się ogromne podziękowania za to, że nam zaufali.

Na koniec życzę Państwu  samych sukcesów i satysfakcji z pracy nad kolejnymi wyzwaniami i osiągania wszystkich założonych celów (a mamy ich wiele).

Dziękuję wszystkim za te kilkanaście miesięcy wspólnej pracy i zrozumienie i proszę o kolejne.

DLACZEGO
LPG?
Liquefied Petroleum Gas
Skroplony gaz płynny LPG (ang. Liquefied Petroleum Gas) jako mieszanina w różnych proporcjach propanu i butanu jest niezwykle uniwersalnym gazem o wszechstronnych zastosowaniach w domu, rolnictwie, usługach, przemyśle oraz jako alternatywne paliwo dla pojazdów silnikowych.
Dowiedz się więcej
Alpetrol Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Flory 3 lok. 2, 00-586 Warszawa. Wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000447884, NIP 5472145843 z kapitałem zakładowym w całości opłaconym w wysokości 2.000.000 zł.
[wpgmza id="1"]
Design by KMProjekt.pl