ALPETROL
Alpetrol Sp. z o.o. częścią Grupy Kapitałowej ONICO S.A.
Duch czy Feniks?

„Gas Spirit” po raz kolejny zagościł w naszym Gdyńskim terminalu, a wraz z nim 2 tysiące ton propanu. Gazu, który nie tylko wypełnił zbiorniki i instalacje przesyłowe, ale również tchnął nową jakość i ducha rywalizacji w cały zespół Alpetrol Sp. z o.o. Ta jakość i profesjonalizm już raz wyniosły nas na szczyt. Dziś postępowanie sanacyjne spółki matki Onico S.A. stało się faktem, a kolejne realizowane dostawy sprawiają, iż nie ma już wątpliwości, że wciąż jesteśmy twardym i liczącym się graczem. Porażka czyni silniejszymi tylko tych, którzy potrafią wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski. Nasz rynkowy come back bazuje na niezmiennych i unikalnych atutach, którymi są doświadczeni pracownicy, rozległa sieć kontaktów oraz znakomita pozycja negocjacyjna. Jesteśmy wyłącznym dysponentem jednego z trzech portowych terminali gazowych LPG, funkcjonujących w naszym kraju.

Najnowocześniejsza, zarządzana przez wykwalifikowany personel i sterowana komputerowo infrastruktura naszego gazoportu umożliwiła rozładunek i dystrybucję dostarczanego drogą morską surowca sprawnie i bez zwłoki. Zdając sobie sprawę z posiadanej przewagi, w najbliższym czasie planujemy ponad dwukrotnie zwiększyć przepustowość instalacji wchodzącej w skład terminala w Gdyni. Dzięki temu wzrosną zarówno częstotliwość dostaw, jak i możliwości zaopatrywania w surowiec nowych klientów. Obecnie jesteśmy również na etapie negocjowania kolejnych, długoterminowych kontraktów na dostawę oraz dalszą dystrybucję gazu. Obserwując przebiegające w Onico S.A. procesy związane z postępowaniem sanacyjnym oraz restrukturyzacją, ze spokojem i optymizmem myślimy o powrocie na pozycję liczącego się gracza w branży.

 

DLACZEGO
LPG?
Liquefied Petroleum Gas
Skroplony gaz płynny LPG (ang. Liquefied Petroleum Gas) jako mieszanina w różnych proporcjach propanu i butanu jest niezwykle uniwersalnym gazem o wszechstronnych zastosowaniach w domu, rolnictwie, usługach, przemyśle oraz jako alternatywne paliwo dla pojazdów silnikowych.
Dowiedz się więcej
Alpetrol Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Flory 3 lok. 2, 00-586 Warszawa. Wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000447884, NIP 5472145843 z kapitałem zakładowym w całości opłaconym w wysokości 2.000.000 zł.
Design by KMProjekt.pl